Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez EATON Sp. z o.o. oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”

Systemy automatyki zarządzające pracą urządzeń elektrycznych i napędowych w systemach wod-kan

Udział w webinarium jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczetników.

Link do rejestracji: https://bit.ly/3uJsRvv

Termin webinarium

25 maja 2021 r., godz. 10.00

Czas trwania ok. 60 minut

Webinarium przeznaczone jest dla wszystkich przedstawicieli branży, dla których ważny jest szybki dostęp do kluczowych danych elektrycznych dzięki skomunikowaniu systemów automatyki z aparaturą elektryczną i napędową. W sprawnym funkcjonowaniu nowoczesnych przedsiębiorstw wod-kan istotny jest również dostęp do bieżących i archiwizowanych danych o parametrach zasilania i stanie urządzeń. Ułatwia to predykcję stanów awaryjnych ułatwiają przygotowanie do planowanych przeglądów i ograniczając ryzyko przestojów awaryjnych.

Program webinarium

 • Informacja o stanie urządzeń dzięki komunikacji między aparaturą elektryczną.
 • Aparatura elektryczna i napędowa otwarta na komunikację.
 • Archiwizacja i zdalny dostęp do danych.
 • Pytania i odpowiedzi

Prowadzący

Piotr Zianio

Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej na kierunku Maszyny Elektryczne. Pracę w firmie Eaton Electric, wcześniej Moeller Electric, rozpoczął w 2003 r. Od 2009, jako Product Manager a od kilku lat na stanowisku Application Manager, poza marketingiem produktowym, wsparciem technicznym i szkoleniami, zajmuje się także realizacją projektów wykorzystujących przemienniki częstotliwości i softstartery.

Jacek Zarzycki

Absolwent Wydziału Elektrotechnicznego Politechniki Gdańskiej. Współpracę z Eaton Electric, wcześniej Moeller Electric, rozpoczął w 2006 roku. Od początku związany jest z automatyką przemysłową, obecnie pełniąc rolę Senior Application Manager w zakresie rozwiązań automatyki przemysłowej.

Jest koordynatorem wdrażania SmartWire-DT na lokalnym rynku Polskim od pierwszych dni wprowadzenia systemu do oferty. Region ten stał się jednym z najważniejszych światowych rynków dla tego systemu.

Jest zaangażowany w realizację projektów aplikacyjnych „pod klucz”. W Eaton zapewnia wsparcie aplikacyjne, szkoleniowe, marketingowe i sprzedażowe dla oferty z zakresu sterowników PLC, sterowników easyE4, paneli operatorskich, stacji rozproszonych wejść/wyjść, rozwiązań bezpieczeństwa maszyn oraz układów automatyki SZR.

Kontakt z organizatorem

Jakub Kucharski tel. 52 376 89 25, 517 013 728
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia online

https://igwp.clickmeeting.com/systemy-automatyki-zarzadzajace-praca-urzadzen-elektrycznych-i-napedowych-w-systemach-wod-kan/register

do 25.05.2021, godz. 09.30

Wymagania sprzętowe

W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem oraz dostępem do internetu.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

 • Konferencja online #must have branży wod-kan: BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW WODY: 29 czerwca 2021 +

  Konferencja online #must have branży wod-kan: BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW WODY: 29 czerwca 2021 Szanowni Państwo, W kwietniu 2021 roku Izba zainicjowała nowy cykl Czytaj więcej
 • Zagadnienia okołotaryfowe, czyli nie tylko kalkulacja niezbędnych przychodów: 17 czerwca 2021 +

  Zagadnienia okołotaryfowe, czyli nie tylko kalkulacja niezbędnych przychodów: 17 czerwca 2021 Termin webinarium 17 czerwca 2021 r., godz. 10.00 - 15.00 Tematyka Czytaj więcej
 • 1