Termin webinarium:
11 grudnia 2020 r., godz. 09.00 - 12.00

Tematyka webinarium:

Szanowni Państwo

Rok 2020 zbliża się do końca, dlatego też Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie" zaprasza Państwa na trzygodzinne spotkanie z prof. Bartoszem Rakoczy, odpowiadającym w tym czasie na pytania uczestników.

Będzie to rodzaj podsumowania prawodawstwa - nowości i zmian, które w największym stopniu zaważyły na życiu branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Profesor postara się rozwiać wątpliwości, które nurtują Państwa wobec niektórych ustaw, wyroków czy rozporządzeń.

Prowadzący:
Rakoczy Bartosz2
prof. dr hab. Bartosz Rakoczy – Radca Prawny IGWP, kierownik Katedry Prawa Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, profesor Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, członek Regionalnej Komisji ds. Ocen Oddziaływania na Środowisko w Poznaniu, członek Państwowej Rady Ochrony Przyrody w latach 2009-2014, autor wielu publikacji z zakresu prawa ochrony środowiska i prawa cywilnego. Uczestnik sejmowych prac komisji i podkomisji nad ustawą Prawo wodne z ramienia Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. Autor książek oraz artykułów w miesięczniku Zeszyty Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, a także kwartalniku „Wodociągi Polskie”.

Kontakt z organizatorem
Iwona Włodarek tel. 52 376 89 28, 517 013 732
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadsyłanie zgłoszeń online na adres
www.webinaria.igwp.org.pl
do 11.12.2020, godz. 8.30

Cena:
(obejmuje: udział w szkoleniu online oraz kontakt z prowadzącym na żywo)

220 zł netto od osoby - członkowie IGWP
270 zł netto od osoby - pozostali uczestnicy

Wybierając elektroniczną formę faktury otrzymują Państwo 10 zł netto upustu od osoby.

Wymagania sprzętowe:
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami oraz dostępem do internetu.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła